*****خبر فوری---خبر فوری---خبر فوری---خبر فوری*****

 

 

با وجود اعلام مسئولان نیروی انتظامی مبنی بر اختراع پودر تشخیص هویت، بک جوان مختره 18ساله مرودشتی  مدعی اختراع این پودر شده است.

مرضیه زارعی درباره اختراع پودر تشخیص هویت می گوید:آبان 86 با مراجعه به اداره آگاهی شیراز ساخت این پودر را به تایید رساندم و آن ها اعلام کردند که کیفیت این پودر از نمونه خارجی که با صرف هزینه ی زیادی وارد کشور می شود بهتر است و حتی نامه ای هم مبنی بر این گفته برایش فرستادند. سردار جعفری رییس پلیس آگاهی کشورقراربود قراردادی با این مخترع ببندد. مرضیه پودر انگشت نگاری را طبق گواهی نامه ثبت اختراع 45747 به ثبت رسانده است. این در حالی است که مسئولان نیروی انتظامی از ثبت این اختراع خود خبر می دهند.از سوی دیگر سرهنگ قاسمی رییس معاونت اجتماعی پلیس آگاهی کل کشور می گوید:این اشتباه است.اختراع این پودر کار نیروهای تشخیص هویت نیروی انتظامی است.نیروی انتظامی قرار است نیمه اول خرداد از این اختراع به طور کامل پرده برداری کند و حالا این دخترپیش دانشگاهی با وجود امتحاناتش به تهران آمده تا پیگیری های لازم را کند.

1-براش دعا کنید.

2- اینو بذارید تو وبلاگتون و به دوستاتون هم بگید این کارو بکنن و به تمام ادد لیستتون بفرستید.نذارید حق این دختر ضایع بشه.

 

/ 0 نظر / 11 بازدید