با استفاده از عکس و انتخاب انگشت شخصیت خود را بشناسید

با  استفاده از عکس و انتخاب انگشت شخصیت خود را بشناسید


 


 
 

آیا تا به حال بطور دقیق به انگشتان دستان خود نگاه کرده اید؟ تا به حال فکر کرده اید که به کدامیک علاقه بیشتری نسبت به بقیه دارید؟ با دقت نگاه کنید، سپس توضیح مربوط به آن را بخوانید.


 

 
انگشت شماره 1

این انگشت نماد مسایل مادی و ثروت است و کسانی که این انگشت را انتخاب میکنند، اقتصاد دانان خوبی هستند و معمولا از نظر مالی در وضعیت خوبی قرار دارند.
 


 

انگشت شماره 2

این انگشت نماد کار میباشد و اشخاصی که به این انگشت اهمیت بیشتری میدهند انسانهای کاری هستند و بطور کلی وجدان کاری خوبی دارند و موفقیت زیادی در کارها دارند.
 


 

انگشت شماره 3

این انگشت میزان اهمیت به خود فرد را نشان میدهد، افرادی که این انگشت را انتخاب میکنند، در مورد همه چیز اول به خود اهمیت داده و تا حدودی خودپرست و خودخواه هستند.
 


 

انگشت شماره 4

این انگشت نماد محبت و عشق است و کسانی که این انگشت را انتخاب میکنند، انسانهای احساساتی و عاطفی هستند و همواره به دنبال محبت و خوشحال کردن دیگران هستند.
 


 

انگشت شماره 5

این انگشت نماد خانواده و فرزند هست و کسانی که به این انگشت علاقمند هستند، افرادی هستند که به خانواده پایبند بوده و به زندگی مشترک و بطور کلی روابط بین افراد اهمیت می دهند

/ 13 نظر / 13 بازدید
نمایش نظرات قبلی
میثم کربلائی

[گل]

میثم کربلائی

[گل]

میثم کربلائی

[گل]

زیتون5

رأی به احمدی نژادیعنی رأی به تفکری که: 1- مبارزه باشاه وشهیدشدن راازخریّت میدانست1 2- تشکیل حکومت درعصرغیبت راباطل میداند2 3- رأی به گروهی که آیت الله خامنه ای راکسی میدانندکه میخواسته ریشه دین زابزدایدوبدترازوهابی هاست3 4- یعنی رأی به انجمن حجتیه ومنافقین4 5- یعنی رأی به اذناب قاتلان حضرت زهراوامیراالمومنین 6- یعنی رأی به بازگشت رژیم ستم شاهی 7- یعنی رأی به ایجادفسادوفحشاء واشاعه منکرودروغ برای ظهورامام زمان(بدستور اسرائیل) ------------------------------------ 1- به سخنرانی 8/تیر60امام خمینی نگاه کنید 2- به کتاب چندصدائی درجامعه روحانیت نظرکنیم 3- به پست فرقه مصباحیه رابهتربشناسیم2ریشه حرفهای احمدی نژادرجوع شود 4- به پست دیکتاتوردروغگووحمایت منافقین ازحرفهای احمدی نژادرجوع شود

علی روحی

سلام این روزهاهمه چیز و همه حرکتهابه نفع ستمگران و زالو صفتان می باشد باید اندکی تامل کنیم و به خود آئیم و به دشمنان قسم خورده و سرمایه داران خونخوار فرصت ندهیم با اتحاد خود توطئه خونخواران را خنثی سازیم دراین دنیا متاسفانه عده ای درفکر پست و مقام هستند و بخاطر رسیدن به قدرت کذائی به هرکاری دست می زنند نه خط قرمز می شناسند نه به انسان و انسانیت ارزش قائل اند نه به خدا و قرآن و ائمه اطهار اعتقاد دارند به جز سیاستهای ماکیاولی به هیچ چیز اعتقاد ندارندنمی دانم این وضع تاکی ادامه خواهد یافت اینهابجای اصلاح وضع موجودو رفع گرانی و تورم بخاطر کرسی چندروزه ریاست به جان هم افتاده اندو دشمنان هم از این اختلاف بهربرداری می کنند و نظم عمومی را به هم می زنند به هم زدن نظم عمومی به نفع چه کسی است چرا دست از کارهای مضحک خود برنمی دارید تا کی باید تاوان اینگونه حرکتهای زشت را ملت ایران بپردازند ... [گل][گل]

محسن

سلام سلام خوبی چه جالب ولی من همه انگشتام رو دوست دارم[نیشخند]